page-header
آشنایی با تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل چیست؟

چرا باید از تبلیغات گوگل استفاده کنید

درباره تبلیغات گوگل

اگر شما نیز دارای کسب و کار آنلاین هستید و می خواهید در بازار بسیار پر رقابت امروزی، سهمی از بازار را بدست آورید، بدون تردید باید به تمامی راهکارهای تجاری موجود توجه کنید. امروزه داشتن یک وبسایت به تنهایی کفایت نمی کند و باید از تمامی پتانسیل موجود در بازار برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنید. اگر شما اینکار را نکنید، رقبای شما با بهره مندی از امکانات موجود به راحتی شما را پشت سر خواهند گذاشت.
تبلیغات گوگل یا همان Google Ads که نام قبلی آن Google AdWords ممکن است برای خیلی ها آشنا باشد، راهکار تجاری پیشنهادی از سوی کمپانی گوگل است. حتما با مفهوم بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو یا همان SEO آشنایی دارید. در اینصورت، حتما می دانید که با توجه به نمایش پیش فرض ۱۰ نتیجه در صفحه نخست موتور جستجوی گوگل (که پر مخاطب ترین موتور جستجوی جهان به شمار می رود)، حضور در صفحه اول گوگل به ازای بسیاری از کلمات کلیدی کسب و کارتان کاری دشوار و هزینه بر است. مخصوصا اگر کسب و کار شما فروش آنلاین محصولات باشد، و در صفحه نخست گوگل حضور نداشته باشید، بسیاری از مشتریان بالقوه خود را به دلیل ناآگاهی از تخفیفات فصلی از دست خواهید داد. لذا، کمپانی گوگل برای این دسته از صاحبان کسب و کار که می خواهند از بازار آنلاین سهمی داشته باشند اما برند آنها را کسی نمی شناسد، یا آن دسته از کسب و کارهایی که به تازگی به دنیای آنلاین پیوسته اند و دارای هیچگونه اعتباری در این بازار نیستند، راهکار تبلیغات گوگل را ارئه داده است. راهکاری که به شما این امکان را می دهد تا با پرداخت هزینه به کمپانی گوگل (برخلاف راهکار SEO که در آن شما هیچ هزینه ای به کمپانی گوگل پرداخت نمی کنید)، به ازای لیستی از کلمات کلیدی کسب و کار خود در صفحه نخست موتور جستجوی گوگل قرار بگیرید. در این صورت، اگر کاربری کلمه کلیدی مورد نظر شما را جستجو کند، شما این شانس را خواهید داشت که به وی نمایش داده شوید. حال اگر همان کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک نماید، از مبلغی که به گوگل پرداخت کرده اید، کسر خواهد شد تا زمانیکه هزینه پرداختی شما به پایان برسد و در اینصورت، شما از نمایش در صفحه نخست گوگل محروم خواهید شد تا اینکه مجددا هزینه دیگری به کمپانی گوگل پرداخت کرده و این روال به همین صورت ادامه خواهد داشت. به وضوح، مشخص است که شما باید راهکار تبلیغات گوگل را در کنار سایر راهکارهای تجاری از جمله سئو و بهینه سازی سایت در نظر بگیرید. این راهکار، یک راهکار زودبازده تلقی می شود و می تواند پتانسیل بالقوه بازار را برای صاحبان کسب و کار به سرعت مشخص نماید. در ادامه با امکانات و ویژگی های تبلیغات گوگل آشنا می شویم.

بررسی اجمالی تبلیغات گوگل

کسب و کار خود را با تبلیغات گوگل توسعه دهید

زمانی که مشتریان شما در سیستم جستجوی گوگل و Google Maps به دنبال کسب و کارهایی مانند شما هستند، جلوی چشمشان باشید. تنها زمانی هزینه‌ متحمل شوید که نتیجه‌ دلخواه خود را کسب کرده‌اید، مثلا کسی روی لینک وبسایت شما کلیک کرده است یا با کسب و کار شما تماس تلفنی حاصل نموده است.

درست زمانی به چشم آیید که افراد به دنبال آنچه شما ارائه می ‌دهید هستند

گوگل محلی است که افراد در آن کاری را که می ‌خواهند انجام دهند، مکانی را که می ‌خواهند به آنجا بروند، و کالا یا خدماتی را که قصد خریدش را دارند، جستجو و انتخاب می ‌کنند. تبلیغ شما می ‌تواند درست زمانی به نمایش گذاشته شود که کسی به دنبال خدمت یا محصولی مانند خدمت یا محصول پیشنهادی شماست.
صرف نظر از این که افراد با رایانه شخصی و یا گوشی موبایل خود جستجو کرده باشند، یک تبلیغ به موقع همیشه می ‌تواند هرکس را به مشتری ارزشمندی برای شما تبدیل کند.

نتایجی را به دست آورید که برای شما اولویت دارند

بازدید وبسایت خود را بالا ببرید

میزان فروش، رزرو یا عضویت در خبرنامه ایمیلی خود را با تبلیغات آنلاین هدفمند، که افراد را به سمت وبسایت شما هدایت می ‌کنند، گسترش دهید.

میزان تماس ‌های تلفنی خود را افزایش دهید

با استفاده از تبلیغاتی که شماره تلفن شما را به نمایش گذاشته و لینکی مستقیم برای تماس دارند، میزان تماس ‌های تلفنی خود را افزایش دهید.

بازدید از فروشگاه خود را بهبود بخشید

تعداد مراجعات حضوری تان را با ارائه تبلیغاتی که موقعیت مکانی شما را روی نقشه نشان می ‌دهند، بیفزایید.

بودجه‌ای متناسب با کسب و کار خود در نظر بگیرید

تبلیغات گوگل برای هر مقدار بودجه تبلیغاتی مؤثر عمل می‌ کند. ماهانه سقفی برای هزینه‌ های تبلیغاتی خود معین کرده و هرگز بیش از آن مقدار خرج نکنید. ضمنا می‌ توانید در صورت لزوم هزینه‌های خود را تعدیل یا متوقف نمایید.

با گوگل شریک شوید و مناسب ‌ترین مشتری را برای خود بیابید

با استفاده از تبلیغات هوشمند و ساده ما، می ‌توانید با توجه به بودجه ‌تان به تعداد مشتریان بیشتر و هدفمندتری برای خود دست پیدا کنید. علاوه بر این، ما به شما کمک خواهیم کرد تا به مرور زمان آگهی ‌هایتان را بهبود بخشید و به نتایج بهتری در راستای کسب و کار خود نائل شوید.

درباره تبلیغات گوگل

مزایای تبلیغات گوگل

اگر به دنبال دسترسی آنلاین به مشتریان خود هستید، تبلیغات گوگل مناسب شماست. با انتخاب تبلیغات گوگل برای تبلیغات، در واقع روی کسب و کار خود سرمایه‌ گذاری کرده ‌اید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که به قدر کافی با ساز و کار تبلیغات گوگل آشنایی دارید و مطمئن باشید که این سرمایه‌ گذاری، متناسب با بودجه شما، به گسترش کسب و کارتان کمک خواهد نمود. در ادامه با برخی از مزایای تبلیغات گوگل آشنا می شویم:

با تبلیغات گوگل کسب و کار خود را گسترش دهید

تبلیغات آنلاین این فرصت را برای شما مهیا می‌ کنند تا مشتریانی را که مد نظر دارید، هدف قرار داده و آنهایی را که در بازار هدف شما قرار ندارند، حذف کنید. با استفاده از تبلیغات گوگل برای تبلیغات آنلاین و با بهره‌گیری از شیوه‌ های مختلف هدف‌ گذاری، مشتریان مورد نظر خود را درست زمانی که به خدمت یا محصول شما احتیاج دارند، پیدا کنید.

به اهداف بازاریابی خود دست یابید

از قالب ‌ها و امکانات متنوع تبلیغات گوگل بهره جسته و تبلیغات خود را متناسب با اهداف کسب و کار خود، طراحی کنید. مثلا می‌ توانید برای افزایش میزان تماس‌ های تلفنی، از لینک تماس در تبلیغات تان استفاده کنید یا برای معرفی برندتان، تبلیغات ویدئویی ارائه دهید. چند نمونه از اهداف بازاریابی  که می ‌توانند برای شما مؤثر واقع شوند، عبارتند از:
– انجام عمل خاصی در وبسایت
– بازدید از فروشگاه آنلاین
– تماس با کسب و کار
– نصب اپلیکیشن

با استفاده از کلیدواژه‌ ها، تبلیغات خود را هدفمند کنید

اگر در شبکه جستجوی گوگل (Google Search Network)، تبلیغ خود را در کنار نتایج جستجوها قرار دهید، با انتخاب کلیدواژه‌ های مورد نظرتان، افرادی را هدف قرار می‌ دهید که واژگان مرتبط با آنها را جستجو می ‌کنند. همچنین می ‌توانید زمان دقیق نمایش تبلیغات تان در طول روز را معین کرده و زبان و مکان مشتریان هدف خود را نیز مشخص کنید.

مخاطبان هدف خود را با دقت تعیین کنید

اگر در وبسایت ‌ها یا اپلیکیشن ‌های موبایلی که تبلیغات گوگل را (تحت عنوان شبکه نمایش گوگل یا Google Display Network) نشان می‌ دهند و همچنین در یوتیوب تبلیغ کنید، قادر خواهید بود با تعیین سن مخاطبان، سایت ‌های پربازدید آنها و علا‌قمندی ‌های ایشان، مشتریان بالقوه خود را با دقت بالاتری هدف قرار دهید.

فقط بعد از کسب نتیجه، پول بپردازید

نه تنها میزان هزینه‌‌ اختصاص یافته به تبلیغات را خودتان تعیین می ‌کنید، بلکه تنها زمانی هزینه خواهید پرداخت که کسی با تبلیغ شما تعامل داشته باشد. به عنوان مثال، روی متن تبلیغ شما کلیک کند یا به تماشای ویدئوی تبلیغات تان بنشیند. در واقع تنها روی بخش ‌هایی سرمایه ‌گذاری خواهید کرد که بیشترین سود را برای کسب و کار شما داشته باشند.

عملکرد تبلیغ خود را بسنجید

میزان اثربخشی تبلیغات خود را از نزدیک دنبال کنید و در صورت نیاز، به راحتی در جهت اثربخشی بیشتر آنها، تغییراتی را اعمال کنید.

در پلتفرم ‌های متنوعی تبلیغ کنید

با مشتریان خود، صرف نظر از دستگاه مورد استفاده ‌شان ارتباط برقرار کنید و در تمامی پلتفرم‌ ها، اعم از رایانه شخصی، تبلت، گوشی موبایل و حتی اپلیکیشن ‌ها، تبلیغ گوگل خود را به نمایش درآورید.

مزایای تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل چگونه کار می کند؟

تنها با چند گام، اولین تبلیغ خود را بسازید

تبلیغات گوگل، ویژگی ‌های خاص کسب و کار شما را به آسانی در دسترس جهانیان قرار می ‌دهد و بدین ترتیب شما قادر خواهید بود مشتریانی را بیابید که به دنبال ارزش پیشنهادی شما هستند.

گام نخست

هدف خود را با ما در میان بگذارید

ما تبلیغ شما را براساس نتیجه مورد نظرتان بهینه‌ سازی می ‌کنیم و صرف نظر از هدف تبلیغاتی شما، تبلیغات گوگل در تمامی زمینه ‌ها به شما کمک خواهد نمود تا:
– تماس ‌های تلفنی بیشتری برای کسب و کار خود دریافت کنید.
– میزان بازدید از فروشگاه خود را افزایش دهید.
– افراد را به سمت وبسایت خود جذب کنید.

هدف شما

می ‌توانید از تماس تلفنی برای تنظیم زمان قرارهای ملاقات، برنامه‌ ریزی شغلی، یا عقد قرارداد استفاده کنید.
اگر دارای کسب و کار در آدرسی معین هستید و می‌ خواهید تعداد مشتریان حضوری خود را افزایش دهید، بازدید از فروشگاه را انتخاب کنید.
در صورتی که می‌ خواهید افراد از فروشگاه آنلاین شما خرید کنند، در لیست خبرنامه شما ثبت نام نمایند، یا فرمی را در وبسایت شما تکمیل کنند، گزینه فعالیت در وبسایت را انتخاب کنید.

گام دوم

محل نمایش تبلیغات گوگل را مشخص کنید

تبلیغ شما می ‌تواند هم برای مخاطبان بین‌ المللی و هم برای مخاطبان محلی نمایش داده شود. زمانی که گستره مخاطبان خود را تعیین نمودید، ما تبلیغتان را برای مناسب ‌ترین افراد به نمایش خواهیم گذاشت.

حوزه تأثیرگذاری (Reach) تبلیغ شما

برای اینکه تبلیغ شما موفقیت ‌آمیز باشد، باید برای مخاطبان مناسب به نمایش گذارده شود. تبلیغات گوگل به شما قابلیت انتخاب حوزه نمایش تبلیغاتتان را می ‌دهد و می‌ توانید انتخاب کنید که تبلیغتان در شعاع فاصله مشخصی از فروشگاه شما، یک ناحیه یا کشوری بخصوص نمایش داده شود. (البته این ویژگی برای کشور ما، قابل اعمال نمی باشد.)

گام سوم

پیام خود را خلق کنید

جالب توجه ‌ترین بخش کسب و کار خود را در ۳ جمله کوتاه بیان کنید تا مشتریان را به وجد آورید.
همچنین می‌ توانید تبلیغات بنری خود را با استفاده از تصاویر جذاب خلق نمایید.

پیام شما

تبلیغات گوگل فرایند نوشتن متن تبلیغات مؤثر و همچنین اضافه کردن تصاویر به تبلیغات را برای شما تسهیل می‌ کند. تبلیغات گوگل با در نظر گرفتن اهداف تبلیغاتی و بازاریابی شما، طیف گسترده ‌ای از قالب‌ های تبلیغاتی را در اختیارتان قرار داده و به شما این امکان را می ‌دهد که بهترین تبلیغ را در راستای اهدافتان طراحی نمایید.

گام چهارم

سقف بودجه خود را مشخص کنید

هزینه‌ های شما هیچگاه بیشتر از سقف تعیین شده شما نخواهد بود و می‌ توانید هرگاه تمایل داشتید، هزینه ‌ها را تعدیل یا متوقف کنید. علاوه بر این، تبلیغات گوگل نتیجه احتمالی براساس میزان بودجه شما را در اختیارتان قرار خواهد داد.

بودجه شما

در تبلیغات گوگل، میزان هزینه را خودتان مشخص ‌کنید و هیچگاه بیش از سقف بودجه ماهانه ‌تان پرداخت نخواهید نمود و هیچگونه حداقل هزینه یا تعهدی در این راستا نخواهید داشت. تبلیغات گوگل براساس داده‌ های کسب و کارهای مشابه شما، بودجه پیشنهادی و تخمین نتیجه احتمالی را در اختیارتان قرار خواهد داد. اغلب تبلیغ‌ ها، پس از حدود یک ماه نتیجه مورد نظر را به دست می ‌آورند.

گام پنجم

تبلیغات گوگل زنده داشته باشید

گوگل درست زمانی تبلیغات شما را به نمایش می‌گذارد که افراد به دنبال خدمات و یا محصولات شما هستند. تبلیغات شما در جستجوی گوگل، نقشه گوگل (Maps) و تمامی شبکه سایت ‌های شریک گوگل به نمایش گذاشته می ‌شود.
تنها زمانی که نتیجه مورد نظرتان حاصل شده باشد، هزینه خواهید پرداخت. مثلا زمانی که افراد برای تماس با کسب و کار شما کلیک کنند، از وبسایت شما بازدید به عمل آورند و یا آدرس فروشگاه شما را دریافت کنند.

گوگل با گذشت زمان به بهبود تبلیغاتتان کمک می‌کند

کمپانی گوگل می ‌داند که اولویت اول شما، گرداندن کسب و کارتان است که بیشترین اهمیت را برایتان دارد. به همین علت است که تکنولوژی هوشمند گوگل به دنبال راهکار‌هایی برای ارتقاء کیفی تبلیغ گوگل شما جهت دستیابی به نتایج بهتر خواهد بود.
علاوه بر این، با کمک گزارش ‌ها، دیدگاه ‌ها و راهنمایی‌ های مداومی که گوگل برای شما فراهم می‌آورد، می ‌توانید پیشرفت خود را دنبال کرده و تبلیغات خود را موفقیت ‌آمیزتر نمایید.

هزینه تبلیغات گوگل

برای اینکه بدانید، هزینه تبلیغات گوگل چگونه محاسبه می شود و چه شرایطی را داراست، موارد زیر را مطالعه نمائید:

بودجه ‌ای را که برایتان مناسب است، معین کنید

در تبلیغات گوگل، در مورد تعیین هزینه تبلیغات آنلاین تان اختیار تام خواهید داشت. هیچگاه هزینه ‌ای بیش از سقف بودجه خود نخواهید پرداخت و هر زمان که خواستید، می‌ توانید هزینه‌هایتان را متوقف کنید.

نگاهی اجمالی به قیمت ‌گذاری تبلیغ گوگل

مواردی که در مورد بودجه گذاری تبلیغات گوگل خود باید بدانید، عبارتند از:

سقف بودجه تبلیغات گوگل خود را مشخص کنید

بودجه تبلیغاتی خود را مشخص کنید و هیچگاه مبلغی بیش از سقف ماهیانه خود نپردازید.

انعطاف‌پذیر بمانید

هیچ قرارداد طولانی مدتی برای شما در نظر گرفته نمی شود. هرگاه خواستید می ‌توانید بودجه خود را تعدیل کرده و یا تبلیغات خود را متوقف نمایید.

تنها برای کسب نتیجه پول بپردازید

تنها زمانی که افراد با تبلیغ شما تعامل دارند (مثلا روی تبلیغ شما کلیک می ‌کنند، از وبسایت شما بازدید می ‌کنند، یا با شما تماس تلفنی حاصل می ‌کنند)، هزینه بپردازید.

تعیین بودجه از شما، تخمین نتایج با ما

تبلیغ گوگل با تقریبا هر مقادیر بودجه  شما می ‌تواند مؤثر واقع شود. میزان بودجه‌تان را مشخص کنید تا ما نتایج تخمین ‌زده‌ شده را با آن میزان هزینه در اختیارتان قرار دهیم.

در صورت لزوم، تبلیغات گوگل خود را تعدیل، متوقف، یا آغاز کنید

تبلیغات گوگل را امتحان کنید بدون آن که نیازی به تعهد طولانی مدت تحت یک قرارداد داشته باشید. در صورت لزوم، می ‌توانید تبلیغات خود را متوقف یا لغو کنید. همچنین در صورت نیاز قادر خواهید بود در موقعیت ‌های متفاوت، مانند تعطیلات شلوغ یا در زمان رونمایی از محصولات، بودجه خود را تعدیل نمایید.

تنها برای نتایج واقعی پول بپردازید

افتتاح یک حساب کاربری، رایگان است. تنها زمانی نیاز به پرداخت هزینه دارید که مشتریان شما با تبلیغتان تعامل داشته باشند. مانند زمانی که روی تبلیغ شما کلیک می ‌کنند، از وبسایت شما بازدید می ‌کنند، یا با شما تماس می ‌گیرند.
در راستای موفقیت شما، گزارش‌ها و دیدگاه ‌هایی که ما در اختیارتان قرار می‌ دهیم، به شما کمک خواهند کرد تا عملکرد تبلیغ خود را بهبود بخشیده و هزینه‌ های خود را بهینه ‌سازی نمایید.

با تبلیغات گوگل حوزه فعالیت خود را گسترش دهید

ما تا بهبود نتایج تان کنار شما هستیم. تکنولوژی هوشمند گوگل با هدف دسترسی به تعداد هرچه ‌بیشتر از مشتریان مناسب شما، ضمن در نظر گرفتن سقف بودجه ‌تان طراحی شده است.

پرسش و پاسخ های متداول

اگر سؤالی در مورد تبلیغات گوگل دارید، ما با بخش پرسش ‌های رایج و منابع تبلیغاتی خود، پاسخگوی شما هستیم.

 • تبلیغات گوگل چیست؟

  تبلیغات گوگل (که سابق بر این با نام‌ های Google AdWords و Google AdWords Express شناخته می ‌شد) راهکاری برای تبلیغات آنلاین است که به کسب و کارها جهت شناساندن محصولات و خدمات شان در موتور جستجوی گوگل، یوتیوب، و سایر سایت ‌های موجود در اینترنت، یاری می ‌رساند. تبلیغ‌ کنندگان می‌ توانند با داشتن یک حساب کاربری در تبلیغات گوگل، میزان بودجه خود را مشخص کرده و ضمن هدف‌ گذاری، تبلیغاتشان را هر زمان که خواستند آغاز یا متوقف کنند.

 • گوگل ادوردز و گوگل ادوردز اکسپرس چه هستند؟

  گوگل ادوردز (Google AdWords) و گوگل ادوردز اکسپرس(Google AdWords Express)، هر دو نام ‌های قبلی تبلیغات گوگل هستند که اکنون بیش از پیش بهبود بخشیده شده است. برای آشنایی بیشتر به این صفحه مراجعه نمائید.

 • سازوکار تبلیغات گوگل چگونه است؟

  تبلیغات گوگل تبلیغات تان را زمانی که افراد محصول یا خدمات شما را جستجو می‌کنند، نمایش می ‌دهد. تبلیغات گوگل با تکیه بر تکنولوژی هوشمند، تبلیغ شما را درست زمانی که افراد آماده تعامل هستند، به ایشان نشان می ‌دهد.
  ۱. ابتدا هدف خود را مشخص می‌ کنید. به عنوان مثال، هدف خود را بازدید بیشتر از وبسایت تان، یا تماس تلفنی بیشتر با کسب و کارتان تعیین می ‌کنید.
  ۲. سپس محدوده جغرافیایی‌ نمایش تبلیغتان را تعیین می ‌نمایید. این محدوده می‌ تواند از شعاع کوچکی از محل قرارگیری کسب و کارتان گرفته تا محدوده ‌های گسترده ‌تر مانند شهرها، استان ‌ها، و کشورها را شامل گردد.
  ۳. در نهایت، تبلیغ خود را طراحی کرده و سقف بودجه ماهیانه خود را تعیین می ‌نمایید.
  زمانی که تبلیغ شما مورد تأیید واقع شد، هرگاه افراد محصول یا خدمت شما را جستجو کنند، تبلیغتان می ‌تواند برای ایشان به نمایش درآید و تنها زمانی پول می‌ پردازید که افراد با کلیک روی تبلیغ شما یا تماس تلفنی با شما، به نحوی با تبلیغ شما تعامل داشته باشند.

 • تبلیغات گوگل چه انواعی دارد؟

  سه نوع تبلیغات گوگل پایه وجود دارد:
  • کمپین‌ شبکه جستجو (Search Network Campaigns): این نوع از تبلیغات که معمولا متنی هستند، زمانی که فردی در رابطه با محصول یا خدمت شما جستجو می ‌کند، در صفحه نتایج جستجوی گوگل به نمایش گذارده می‌ شوند.
  • کمپین شبکه نمایش (Display Network Campaigns): این دسته از تبلیغات که عموما به صورت تصویری هستند، در وبسایت‌ ها یا اپلیکیشن ‌هایی که مشتریان شما استفاده می ‌کنند، به نمایش گذارده می ‌شوند.
  • کمپین‌ ویدئویی: این تبلیغات که معمولا ویدئوهایی ۶ الی ۱۵ ثانیه ‌ای هستند، پیش یا در حین محتوای یوتیوب به نمایش گذارده می ‌شوند.

 • تبلیغات CPC یا تبلیغات PPC چه هستند؟

  تبلیغات CPC یا Cost Per Click و تبلیغات PPC یا Pay Per Click به این معناست که شما تنها زمانی هزینه می ‌پردازید که کسی روی تبلیغ شما کلیک کند.
  سایر مدل ‌های تبلیغاتی عبارتند از:
  • هزینه‌ بابت بازدید، که به معنای پرداخت شما به ازای هربار نمایش تبلیغتان (بدون نیاز به کلیک روی آن) است.
  • هزینه بابت تعامل، که به معنای پرداخت شما به ازای هربار انجام تعاملی است که از پیش تعیین کرده ‌اید (به عنوان مثال، تماشای ویدئوی تبلیغاتی شما).

  ارتباط تبلیغات گوگل و PPC

  تبلیغات گوگل چه ارتباطی با PPC دارد؟

 • هزینه تبلیغات گوگل چقدر است؟

  میزان هزینه شما بستگی به تنظیمات بودجه شما دارد. تبلیغات گوگل برای تقریبا هر میزان بودجه ‌ای مؤثر است. تنها زمانی پرداخت خواهید داشت که کاربران با تبلیغ شما تعاملی مانند کلیک روی لینک وبسایت شما، یا تماس تلفنی با کسب و کارتان داشته باشند. تبلیغات گوگل هیچگونه حداقل پرداختی یا قرارداد بلندمدتی ندارد و شما می ‌توانید هرگاه خواستید تبلیغاتتان را متوقف کنید. هزینه یک کلیک یا تماس بسته به چند عامل، متغیر خواهد بود.

 • چگونه می‌ توانم تبلیغات خود را در گوگل آغاز کنم؟

  برای آغاز کار با تبلیغات گوگل، اینجا را کلیک کرده و ثبت نام کنید. فرآیند آغاز به کار ما، شما را گام به گام تا ساخت اولین تبلیغتان راهنمایی و هدایت خواهد نمود. در صورتی که برای ثبت نام به کمک نیاز داشتید، کارشناسان ما به صورت رایگان در ساخت حساب کاربری و حتی طراحی اولین کمپین تبلیغاتی تان، همراه شما خواهند بود. همین حالا با ما تماس بگیرید.

بازگشت به بالا

تماس با ما